Wskazówki, które pomogą Ci znaleźć idealny dom

Wskazówki, które pomogą Ci znaleźć idealny dom

Kto nie chce znaleźć idealnego domu? Jest to trudne zadanie i czasami, kiedy najmniej się tego spodziewamy, szczęście dopisuje i znajdujemy to idealne miejsce. Ale dla niektórych z nas, domy są trudne do znalezienia. Co więcej, istnieje zbyt wiele czynników związanych z poszukiwaniem idealnego domu. Zebrałem listę rzeczy, których nie mówią ci o znalezieniu odpowiedniego domu, o których możesz nie wiedzieć lub nie rozumieć. Czytaj dalej, aby zobaczyć, co mam na myśli!

Znalezienie “idealnego” domu może być trudne, ponieważ jest tak wiele różnych rzeczy do rozważenia. Od lokalizacji i przedziału cenowego do estetyki i funkcji, to jest niemożliwe, aby wiedzieć, co będzie działać najlepiej dla Ciebie, patrząc przez oferty na stronach internetowych nieruchomości lub przerzucając przez strony czasopism.

Jesteś nie tylko wybierając dom, ale także wybierając część miasta z wielkich systemów szkolnych, parków w pobliżu, miejsc pracy.

Znalezienie idealnego domu

Po pierwsze, spójrz na to, co chcesz z następnego domu. To pomoże Ci zawęzić swoje poszukiwania i znaleźć dom, który jest idealny dla Ciebie. Najważniejszą rzeczą do odnotowania jest to, ile czasu i pieniędzy jesteś gotów włożyć do domu.

Następnie, być realistyczne o tym, co można sobie pozwolić. Istnieje wiele domów na rynku w tej chwili, ale te oferty, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, może nie być tego warte w dłuższej perspektywie. Kiedy wiesz, co budżet jest, to pomoże Ci poprowadzić do domów, które mieszczą się w tym przedziale cenowym i nadal mają funkcje, które są dla Ciebie ważne.

Następnie, nie zapomnij o lokalizacji! Lokalizacja ma znaczenie i znalezienie idealnego domu jest o znalezienie jednego w dobrej okolicy z wielkich szkół dla swoich dzieci lub blisko udogodnień dla siebie lub swojej rodziny. Jeśli to nie jest coś ważnego dla Ciebie, to nie martw się o to tak bardzo, gdy szukasz domu. Możesz znaleźć inny obszar, gdzie te udogodnienia mają większe znaczenie niż lokalizacja!

Rzeczy, które należy rozważyć przed zakupem następnego domu

1.Lokalizacja

2.Szkoły

3.Okolica

4.Usługi komunalne – gaz ziemny i woda

5.Zatrudnić inspektora domu, aby sprawdzić, czy dom jest strukturalnie zdrowy

6.Ocenić krajobraz i bliskość nieruchomości do transportu publicznego

Nie jesteś pewien, czy kupić czy wynająć?

Każdy ma inną opinię na temat tego, co jest najlepsze, ale pozwól mi dać ci trochę wglądu z mojego własnego doświadczenia. Zauważyłem, że to często ludzie, którzy wynajmują kończą żałując swojej decyzji. Kiedy masz kredyt hipoteczny i zdecydujesz się wyprowadzić, nie ma już odwrotu. Większość razy trzeba mieć większy dochód, aby pozwolić sobie na miesięczne płatności, jeśli kupujesz dom, co jest jednym z powodów, dla których najemcy nie żałują swojej decyzji, gdy przychodzi czas, aby przejść. Z tego powodu polecam wynajmowanie, jeśli nie jesteś pewien, co chcesz zrobić ze swoim życiem.

Nie wiesz, jak długo będzie trwała twoja umowa najmu

To może wydawać się drobnym szczegółem lub czymś, co ma znaczenie tylko wtedy, gdy wprowadzasz się do przyjaciół lub rodziny, ale tak naprawdę może to być bardzo ważne! Jeśli nie jesteś pewien, jak długo twoja dzierżawa będzie w górę dla, to może być trudno zdecydować, czy warto koszt zakupu od razu. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli planujesz mieszkać w danym obszarze przez jakiś czas przed podjęciem decyzji, że zakup jest konieczne.

Wskazówki i triki, aby w końcu znaleźć idealny dom.

1. Szukaj domów w dzielnicach z dużą ilością drzew

2. Szukaj domów, które mają dużo naturalnego światła

3. Znajdź domy, które są na polu golfowym lub blisko pola golfowego

4. Szukaj domów z dwiema głównymi sypialniami

5. Sprawdź domy od wewnątrz i upewnij się, że wyglądają jak te, do których jesteś przyzwyczajony

6. Szukaj domów w dzielnicach w pobliżu szpitali, uniwersytetów i centrów handlowych